אודות
הדגים שלנו
גלריית תמונות
עיצוב ובניה
מחלקות החווה
מוצרי חוות דג הזהב
מותגים בחוות דג הזהב
בריכות נוי
צור קשר
גלריית וידאו
חיות מחמד
Facebook
בואו לבקר אותנו בחווה! מבצעים והנחות לכל חברי הפייסבוק של החווה עד חג פסח!     * מאמרים *     * גלריית התמונות שלנו *     * גלריית הווידאו שלנו *     * אנחנו בפייסבוק *     * צרו עמנו קשר *     
משריצים חיים
 

משריצים חיים הם דגים שהמשותף להם הוא היכולת להשריץ צאצאים חיים ישר אל תוך המים. במרבית המקרים, הנקבה מטילה ביצים בתוך כיס מיוחד בגופה. הזכר מפרה את הביצים באמצעות סנפיר צינורי הקרוי "גנופודיום" וכאשר הביצים בוקעות, הדגיגים יוצאים ישר למי העולם כשהם חיים, מתפקדים (ובדרך כלל מחפשים מזון). זוהי משפחה קלה לגידול שנפוצה בכל רחבי העולם.

לגלריית התמונות של המשריצים החיים לחצו כאן

רשימת מאמרים:
 

 

מולי משוייש

המולי המשוייש, (או המולי הדלמטי) הוא היבריד צבע של מולי מפרש. נפוץ ופופולארי מאד בתחביב. גופו שחור ולבן עם ברק כחלחל או צהבהב. הוא מסוגל להסתגל למגוון רחב של מליחויות באקווריום (ואפילו לחיות באקווריום מים מלוחים לחלוטין!). במקרה של גידול באקווריום מים מתוקים "קלאסי", רצוי להוסיף כף של מלח מטבח גס לכל 10 ליטר מי אקווריום.

למידע המלא

 

 מולי זהב

מולי זהב הוא דג נפלא לחובבים שמחפשים קצת צבע באקווריום מבלי להשקיע סכומי כסף גבוהים ואקווריום מסובך ומוקפד. דגי המולי מגיעים במגוון צבעים גדול והם חובבי משחק ואנרגטיים עם נוכחות מורגשת באקווריום. זוהי תוספת מקסימה לאקווריום צמחיה, משריצים, דגי להקה או כל אוכלוסיה שקטה אחרת.
 
למאמר המלא לחצו כאן
 
גמבוזיות בבריכת נוי

 הגמבוזיה הוא זן של דגי מים מתוקים, אשר ידוע גם בכינוי "דג היתושים". הוא שייך למשפחת המשריצים החיים (המונה גם גופים, מולים וסייפנים). השם "גמבוזיה", נובע מן הביטוי הספרדי-קובני "גמבוזינו", שפירושו – חסר תועלת.
 
 
פותח על ידי מערכת ביג ביז bigbiz בניית אתרים מבית אולביז פרסום עסקים אודות הדגים שלנוגלריית תמונותעיצוב ובניהמחלקות החווהמוצרי חוות דג הזהבמותגים בחוות דג הזהבבריכות נויצור קשרגלריית וידאו